Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
1. listopada - Komunikacja Miejska w Kołobrzegu Sp. z o.o.

Komunikacja Miejska jak co roku z okazji Święta Wszystkich Świętych przewidziała dodatkowe połączenia relacji Miasto - Cmentarz.

W uwagi na wprowadzone obostrzenia oraz fakt wciąż ogromnej liczby zachorowań prosimy o korzystanie z innych środków transportów. Niech podróż autobusem będzie tylko koniecznością i priorytetową formą komunikacji z cmentarzem dla osób starszych i tych, które nie mają innej możliwości. Prosimy również aby unikać gremialnych odwiedzin na cmentarzu 1 listopada, a rozłożyć owe na kilka dni.

Na samym końcu prosimy również pamiętać o wprowadzonych obostrzeniach, na podstawie których jednocześnie w jednym pojeździe przebywać może maksymalnie 30 osób. Bardzo proszę abyśmy w tych dniach, kiedy będzie nas na ulicach znacznie więcej niż normalnie, dbać o siebie nawzajem i respektować wprowadzone obostrzenia.