Ułatwienia dostępu

CENA PALIW: ON - 6,73 zł | PB95 - 6,59 zł

Komunikacja Miejska Spółka z o.o.

Komunikacja Miejska Spółka z o.o.

Razem z Anna Mieczkowska - Prezydent Miasta Kołobrzeg dokładamy wszelkich starań, aby komunikacja osiedla z centrum miasta była w tym roku jak najlepsza.

Dlatego tez:

  • Piątek, Sobota, Niedziela - poza regularnymi, rozkladowymi autobusami linii nr 5, uruchamiamy dodatkowe 5 autobusów na trasie dworzec - Podczele, które od godziny 15:00 pomogą nie tylko festiwalowiczom, ale przede wszystkim mieszkańcom, łatwiej i szybciej wrócić z pracy. Autobusy te do godziny 17:00 zatrzymywać się bedą przy ul. Tarnopolskiej i bez zbędnej zwłoki, obsługując przystanki w Podczelu, będą wracać do dworca. Od godziny 17:00 natomiast, autobusy "5-Sunrise" będą bez zatrzymywania się na ul. Kresowej i ul. Tarnopolskiej, jechać od razu pod samo wejście na festiwal. W drodze powrotnej do dworca zatrzymają się na przystanku przy ul. Lwowskiej i Nowogrodzkiej, gdzie będzie można wysiąść, bądź wsiąść w kierunku do miasta. Autobusy dodatkowe będą kursować do godziny ok. 21-22, jednak kluczowa będzie obserwacja liczby korzystających jeszcze o tej porze pasażerów. Będziemy się starali zachować częstotliwość 20-25 minutową, jednak wszystko zależeć będzie od płynności ruchu na ul. Koszalińskiej.
  • Powrót nocny - od godziny 1:00 na terenie tuż obok wyjścia z festiwalu będzie oczekiwać na Was 15 autobusów, które po zapełnieniu będą odwozić Was do ul. Koszalińskiej przy Wschodniej.

Bilety na przejazdy autobusem w ciągu dnia jak i w nocy można nabyć kartą w kasownikach wewnątrz pojazdu.

Prezes Komunikacji Miejskiej Spółka z o.o.
Michał Jaczyński

Kontakt

kontakt

Back to top