
Prace nad modernizacją systemów komputerowych w naszych tablicach informacyjnych na terenie Kołobrzegu dobiegają końca. Co to oznacza dla pasażerów?
- Powrót stabilnego systemu informacji pasażerskiej.
- Większy komfort planowania podróży.
- Aktualne odjazdy autobusów na żywo bezpośrednio na przystankach.
Wiemy, jak ważna w planowaniu podróży jest bieżąca informacja, dlatego kończymy testy sprzętu tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy za cierpliwość!